Namuose > Naujienos > Turinys
Kūdikių purvo servetėlės Septyni nesusipratimai, ar tu žinai?
Sep 25, 2017

"Baby Rayon" servetėlės septynios nesusipratimų, ar žinote?
Kūdikių motina visi žino, kad kūdikio raištinės servetėlės labai lengva naudoti, patogi, švari, lengva, tačiau jūs naudojate kūdikio raištinės servetėlės tikrai teisingai, septyni septyni kūdikių raištiniai servetėlės naudoja klaidas, ar žinote? Kad galėtumėte kūdikio sveikatą, laikykitės Henano srities servetėlių gamintojų.
Nesusipratimas 1: nuvalykite akis ir ausis su raištiniais servetėlėmis
Vietos akys ir ausys, daugiau gleivinės, jautresni. Jei naudosite putų purškimą čia, kad išvalytumėte nešvarumus, ne tik negalima elgtis švariai, bet lengvai sustiprinti bakterinę infekciją. Taigi, Bao motina, kuri medvilniniu tamponu ar sąžiningu ir praktišku sveikata (atkreipkite dėmesį ne į medvilnės tamponą, dezinfekcijos lygį skiriasi) šiek tiek švariai valo!
Nesusipratimas 2: big = saugumas
Xiao Bianas davė motinas, užpilamas šaltu vandeniu, nenaudokite didžiojo, kad paguostumėte širdį. Pirkdami kūdikio sūrio servetėles, atkreipkite dėmesį į produkto sudėtį ant pakuotės maišo, negali būti alkoholio, fluorescencinio agento, balinimo miltelių, cheminių kvapų, pigmento šių ne saugos dalykų. Taip pat primename, kad produktų lentelės turinys yra kuo paprastesnis.
Nesusipratimas 3: pasirinkti medžiagą, minkštą
Rayon servetėlės jaučiasi tarsi minkštos, bet nebūtinai pagamintos iš natūralios medžiagos, taip pat galima pasiekti žmogaus sukeltą pluoštą. Plonų servetėlės ant medžiagos paviršiaus nelygios, tinkamiausios kūdikiams subtilios odos yra: natūralios medvilnės neaustinės medžiagos ir audiniai.
Natūralios medvilnės neaustinės medžiagos: medvilnės tekstūra, be cheminio pluošto, negali sau leisti, lanksti ir stora.
Audinys: yra daugiau natūralios medienos plaušienos, minkštos ir storos, jausitės gerai.
Antrasis yra bambuko pluošto neaustinės medžiagos, nors ir su natūraliu antibakteriniu poveikiu, tačiau minkštumas nėra pakankamai geras.
Galiausiai, juodasis sąrašas įtrauktas į įprastą poliesterių neaustiną medžiagą, yra mažos kainos, gali būti cheminio pluošto, lengvai stimuliuoja odą.
Nesusipratimas 4: lengvas kvapas, labai geras kvapas
Bet kokiuose kvepiančiose kūdikių zonos servetėlėse bus skirtingų kiekių cheminių kvapų, kurie tiesiogiai paskatins kūdikio odą. Rekomenduojama, kad mamos, kurios nenaudotų kvepiančių raištinių servetėlių, geriausiu atveju būtų sudarytos iš medicininės klasės EDI grynos, grynos ir kvapios medžiagos, saugios ir švelnios, kad kūdikiui būtų sukurta odos apsauginė barjera.
Nesusipratimas 5: pakartotinai naudojamos raižybos servetėlės
Plonieji servetėlės valo burną, valo ranką ir valo žaislą, nors tai skamba "energijos taupymui", bet nemato bakterijų kryžminio užteršimo, kurį plika akis nemato. Šis potencialus pavojus yra kaip laiko bomba, jei vaikui būna viduriavimas, odos patinimas, tikriausiai žinote apie problemos rimtumą.
Nesusipratimas 6: po to, kai antspaudas nėra surištas
"Rayon Wipes" maišelis, jei jis nėra sandarinamas, jis negali turėti bakteriostatinio poveikio. Taigi nereikia rūpintis motina, būtina įsigyti labai sandarų produkto sandarumą, bet ir naudoti, laiku sujungti atviras dalis, kad būtų išvengta nereikalingos bakterinės infekcijos.
Nesusipratimas 7: patrinkite putplasčio rankšluosčiu, nusiplaukite rankas
Riebalų servetėlės ir rankų plovimas yra dviejų skirtingų valymo laipsnių, motinos nenori tinginasi dėl savo pateisinimų. Iš lauko, skalaujamieji servetėlės gali būti skubotai naudojami. Vietoje, kurioje galite lengvai nusiplauti rankas, ne visada prašykite "Rayon Wipes" paliesti ranką, nenaudokite švaraus vandens, kruopščiai išvalykite kūdikio rankas, bakterijos gali lengvai grįžti.
Tikiuosi, kad motina, kuriam šis straipsnis buvo rodomas, kad būtų galima kūdikio sveikatai, mes suteikiame vaikui galimybę naudoti kūdikio raištinių servetėlių laiką, skiriant daugiau dėmesio.