Namuose > Naujienos > Turinys
Medvilnės rankšluosčių charakteristikos
Jul 04, 2018

Grynų medvilnės rankšluosčių charakteristikos

1, higroskopiškumas: medvilnės pluošto medžiaga gerai įsisavina drėgmę; įprastomis sąlygomis medvilninis pluoštas gali sugerti vandenį iš aplinkos, jo drėgnumas yra 8-10%, todėl jis liečiasi su žmogaus oda, todėl žmonės jaučiasi minkšti ir nelaidūs. Jei drėgnumas iš medvilnės audinio padidėja ir aplinkos temperatūra yra aukštesnė, vandens kiekis pluošte išgaruoja visiškai, todėl audinys gali išlaikyti vandens balanso būklę ir palengvinti žmonių jausmą.

2, drėgmės sulaikymas: kadangi medvilnės pluoštas yra blogas šilumos ir elektros laidininkas, šilumos laidumo koeficientas yra labai mažas, o medvilnės pluoštas pats turi daug skylių, yra labai elastingas, todėl medvilnės pluoštas gali sukaupti daug oro, oras yra blogas šilumos ir elektros laidininkas, todėl šis medvilnės pluošto tipas turi gerą drėgmės išlaikymą.

3 atsparumas šarmams: šis medvilnės pluoštas atsparus šarmams turi labai gerą poveikį, nes šarminiame tirpale medvilnės pluoštas sugadina medvilnės pluoštą, taigi medvilninis pluoštas palengvina skalbimo taršą ir neturi įtakos medžiagai pats rankšluostis.

4, higiena: kadangi medvilniniai pluoštai yra natūralūs pluoštai, jų pagrindinės sudedamosios dalys yra celiuliozė, taip pat jų sudėtyje yra nedaug vaškinių medžiagų ir azoto medžiagų bei pektino. Medvilninis audinys buvo išbandytas ir išbandytas įvairiais būdais. Nėra stimuliacijos ir neigiamo poveikio kontaktui tarp audinio ir odos. Ilgas dėvėjimas naudingas žmogaus kūnui ir turi gerą higieniškumą.

Hangzhou U-audiniai Prekės Co, Ltd

Esame profesionalus valymo servetėlių iš Kinijos gamintojas.

Adresas: Nr.66 Xiaofangzi, Lingxi kaimas, Banqiao miestas

Miestas: Linanas, Hangzhou

Valstybė: Zhejiang

Pašto kodas: 311301

Šalis: Kinija

Vadybininkas: Shane Zhou

El. Paštas: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faksas: 0086-0571-63780728