Namuose > Naujienos > Turinys
Skuduru kilmė
Jun 22, 2018

Įšluostėturi būti gauti iš PTT atnaujinimui. Kai žemės, kad išvalyti žemę, žmonės bijo, kad jie nori ją nunešti, nebūtinai nuvalykite jį. Su produktyvumo gerinimas ir gyvenamosios aplinkos pokyčiai, būtinybė šveitimo yra reikalingas, kai švarioje vietoje keičiamas dirvožemio lentos ir dangoms valyti. Anksčiausiai plovimo žemės turėtų būti skuduru. Nors plovimo tapo švarus, operatoriaus grindų pirmuoju klausimu atėjo pernelyg pavargę. Problema yra įkvėpimo šaltinis, kas nors įdiegti ilga rankena ant skuduro, Oi, skirtumas - nauda yra vertinamas, pavadinimas, vaizdas - "šluostė". Skuduru atėjo į pasaulį. Buvo įgyvendinta "Vertikaliai vaikščioti".


Po ilgo laiko, vėl atėjo nauja problema. Į SS darbinė dalis, šluotos antgalio pati, taip pat reikia nuolat plauti. Valymo šluota su operatoriaus ranka galvą problema pakyla problema, kai reikia išspręsti. Todėl, protingų žmonių, dėl skuduru "sulčiaspaudė vandens" įrenginio ir "Rotaciniai džiovinimo" prietaisas, kuris yra "sulčiaspaudė skuduru" ir "sausas mop", išspręsti problemą, dehidratuotų skuduru vadovas.


Vis augant mokslo medis, medžiagų, naudojamų skuduru galvos vis daugiau daug. Pradžioje medvilnės juostelių pavidalo, jie sukūrė ne audiniai, aukščiausios kokybės pluoštų ir net vienetinį Kolodijus (šluota šluota). Kolodijus skuduru labiau tinka valyti virtuvės ir tualeto grindų vandens dėl savo stiprios vandens absorbcijos ir atitikimo patogus vandens spaudimas įrenginį.


Švaistiklio skuduru kelia smegenų šluota lazdele ir švaistiklio dalis įtraukiama į tradicinį tiesiai lazdele, kuri daro galvos skuduru ant žemės judėjimas, patogiau ir darbo jėgos taupymo. Jis sprendžia sudėtinga problema, lenktis tiesia lazdele skuduru ir šiukšlių šiukšles, stumdosi ir stumdosi į apačią. Tuo pačiu metu, Siūbavimo rankena taip pat gali būti didelė skuduru. Atnaujinamos, kruopščiai išvalyti greitis suteikia galią.

Šiandien, funkcijosplaušinės šluotosyra nuolat besiplečianti ir pagalbinių įtaisų atsiranda vienas po kito.


Hangzhou U-šluostės prekės Co, Ltd

Esame profesionalių gamintojas valymo servetėlės iš Kinijos.

Adresas: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Village, Banqiao miesto

Miestas: Linan, Hangzhou

Valstybė: Zhejiang

Pašto kodas: 311301

Šalies: Kinija

Vadybininkas: Shane Zhou

El. paštas:info@ucloths.com

Skype:shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faksas: 0086-0571-63780728